Serwis i wdrożenia

W ramach naszych usług serwisowych oferujemy m.in.:


→   instację i aktualizację systemów Raks
→   konfiguracje modułów
→   naprawy baz
→   migracje baz danych
→   konfiguracje stanowisk sieciowych, przenoszenie baz
→   szkolenia
→   rozwiązania indywidualne
→   oraz wiele innych

Wdrożenia RaksSQL


Wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu systemów do zarządzania przedsiębiorstwem pozwoliło nam doskonale poznać i zrozumieć wymagania Użytkowników. Znając realia działania przedsiębiorstw opracowaliśmy optymalną metodykę wdrożenia, która zapewnia pełne wykorzystanie wszystkich możliwości dostarczonego przez nas systemu.

Analiza przedwdrożeniowa
Celem wdrożenia systemu RAKSSQL jest zwiększenie efektywności działania firmy. Aby tak się stało, konieczne jest przeprowadzenie rzetelnej analizy procesów biznesowych przedsiębiorstwa. Staramy się poznać strukturę organizacyjną firmy, obieg dokumentów i informacji, główne i pośrednie potrzeby biznesowe oraz funkcjonalne i informacyjne uwarunkowania realizacji procesów biznesowych. Przeprowadzenie tak zdefiniowanej analizy przedwdrożeniowej pozwala na prawidłowe przygotowanie przedsiębiorstwa do uruchomienia i sprawnego użytkowania systemu RAKSSQL.


Wdrożenie - RaksSQL Warszawa / Cała Polska
W zakresie dostarczanych rozwiązań oferujemy kompleksowe usługi wdrożeniowe: począwszy od przygotowania wdrożenia i dostarczenia wymaganego oprogramowania, poprzez usługi implementacyjne i edukacyjne, aż po serwisowe, wsparcia i rozwoju oprogramowania. Dla Klientów oznacza to możliwość współpracy z jednym, kompleksowym dostawcą, któremu można powierzyć odpowiedzialność za całość przedsięwzięcia.


Doświadczenie nabyte przez nas w ciągu ostatnich 15 lat przy pracach dla wielu zróżnicowanych przedsiębiorstw z różnych branż pozwoliło zbudować zgrany i skuteczny zespół wdrożeniowy. Nasi konsultanci i wdrożeniowcy posiadają szeroką, praktyczną wiedzę biznesową oraz wiedzę związaną z dostarczaną technologią.

Nasza współpraca z Użytkownikiem trwa przez cały okres funkcjonowania systemu w przedsiębiorstwie. Posiadamy specjalny zespół, który jest do dyspozycji naszych Klientów po zakończeniu wdrożenia. Gwarantujemy wsparcie, które zapewnia wysoki komfort pracy z aplikacjami i daje wymierne korzyści Użytkownikom.

Usługi wdrożeniowe wyceniane są indywidualnie i zależne są od wielu czynników.

Serwis RAKSSQL

Zaufali nam:

Copyright © 2018 Prestige Group